کتاب نقشه ها و نشانه های دفینه ها

کتاب نقشه ها و نشانه های دفینه ها

خرید و دانلود کتاب ارزشمند نشانه های کهن در گنج یابی ، دفینه یابی ، علامت گنج و رمزیابی گنج ها

نقشه ها و نشانه ی دفینه ها و گنج ها ،علامت گنج ،همگی کلماتی هستند که نیازمند هزاران کتاب برای توضیح مفاهیمشان می باشند  ولی ما تنها به تعدادی اندکی از این کتاب های با ارزش که گذشتگان در مورد نقشه ها و نشانه های گنج یابی برای ما بجا گذاشته اند دسترسی داریم

آیا این علائم و نشانه های گنج یابی واقعیت دارند ؟!

آنچه مسلم است نقشه ها و نشانه هایی که انسان را به سوی گنج ها و دفینه های پنهان شده می کشاند واقعیت هایی  هستند غیر قابل انکار همه این نشانه ها و علامت گنجی که بر روی سنگ ها و فلزات و صخره ها و دیوارها کشیده شده اند وسایلی می باشند که گذشتگان از آنها برای حفاظت از اموال و دارایی های خویش در برابر گنج ها و سرقت ها بهره برده اند .

کتاب نقشه ها و نشانه های دفینه ها
کتاب نقشه ها و نشانه های دفینه ها
کتاب نقشه ها و نشانه های دفینه ها
کتاب نقشه ها و نشانه های دفینه ها

گذشتگان دارایی های خود را دفن می کرده اند و علامت ها و نشانه هایی  را برای رسیدن به آنها در درو دیوار و صخره ها می کشیدند در بسیاری از مواقع صاحبان دفینه ها می مردند و آن دفینه و گنج ها تا به امروز  در آن مکان مخفی شده قرار دارند .

 

از این رو در کتاب نشانه های کهن ما هر آنچه در توانمان بوده برای دست یابی به علامت گنج و دفینه یابی بکار برده ایم تا مجموعه ای از تحقیقات و بررسی هایی را که ما را به درک و فهم کلی از علم اشارات و رموز می رساند جمع کنیم ولی این موضوع روشن است که کتاب نشانه های کهن نقطه شروع شما برای دستیابی به نشانه های گنج و دفینه می باشد .

 

کاربران گرامی به این نکته توجه کنید که با مطالعه و آموختن رموز و نشانه ها و علامت گنج و با تفکر صحیح افراد زیادی بوده اند که به گنج ها و دفینه ها دست پیدا کرده اند  حال نوبت شماست.

 

 

کتاب نقشه ها و نشانه های دفینه ها

نوشته کتاب نقشه ها و نشانه های دفینه ها اولین بار در فايل مارکت – بازار فايل پدیدار شد.

لطفا از لینک زیر دانلود کنید

دانلود فایل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>